Tradycje ZUH „MARIA-FARBY” Sp. z o.o. Sp. K. sięgają 1987 roku Od blisko dwudziestu lat nasza Hurtownia związana jest z branżą farb i lakierów, co pozwala zapewnić naszym Klientom specjalistyczną i kompleksową ofertę produktów farbiarskich oraz chemii budowlanej. To wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej Firmie zbudować relacje z naszymi odbiorcami oparte na stabilnych zasadach i zaufaniu, które uważamy za nasz najcenniejszy kapitał.

 

Hurtownia „MARIA-FARBY” oferuje produkty czołowych producentów branży farb i chemii budowlanej. Posiadamy odpowiednie zaplecze magazynowe oraz własny transport, możemy zapewnić naszym Klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy, co odnosi się m.in. do możliwości szybkiego i elastycznego reagowania na zamówienia Odbiorców. Naszymi atutami są ponadto duże doświadczenie handlowe oraz stabilna sytuacja finansowa, co sprawia, że ZUH „MARIA-FARBY” Sp. z o.o. Sp. K.  jest firmą, która z powodzeniem może realizować misję swojej działalności: współpracę handlową opartą na zasadach wzajemnego zaufania i lojalności, dążeniu do zapewnienia korzyści i satysfakcji wszystkim Klientom.

 

Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są otrzymywane wyróżnienia i certyfikaty. Wśród najważniejszych wymienić należy Certyfikat Rzetelnej Firmy oraz prestiżową nagrodę Diamentu Forbesa 2012. Uzyskany przez nas Certyfikat "Przejrzysta firma" jest dowodem, że przedsiębiorstwo prowadzi rzetelną i wiarygodną politykę finansową, która jest zgodna z wysokimi standardami działalności biznesowej oraz informacyjnej.

 

Uruchamiany sklep internetowy jest przedsięwzięciem, którego celem jest zapewnienie naszym Klientom możliwości prowadzenia współpracy z naszą Hurtownią przy wykorzystaniu narzędzi preferowanych przez nowoczesny biznes – dążący do likwidowania rozwiązań mniej efektywnych, a jednocześnie szukający metod i rozwiązań podnoszących sprawność prowadzonej działalności. Stąd nasza propozycja współpracy opartej na możliwościach platformy internetowej, której atutami są dostępność przez całą dobę, wygoda i pewność.